Wybierając karmę dla szczeniaka ważne jest, aby zawierała niezbędne składniki do rozwoju Twojego Pupila. W najlepsza-karma.pl znajdziesz produkty najwyższej jakości, tworzone z pasją do zwierząt i zawierające świeże składniki znanego pochodzenia. U nas znajdziesz hipalergiczne karmy pozbawione alergenów, wyłącznie z suszonym mięsem oraz wartościowymi dodatkami jako olej omega-3. Możesz również skorzystać z naszej wyszukiwarki wpisując wiek szczeniaka oraz docelową jego wagę.
Wiek psa lata / miesiące:
Waga psa (KG):
Wielkość psa:
Waga karmy:
Rodzaj karmy:
Filtrowanie produktów w kategorii: Karma dla Szczeniaka

Karma dla szczeniąt Baltica wykonana została z najwyższej jakości składników, takich jak mięso z ryb i warzywa od Polskich dostawców, aby zapewnić optymalne odżywianie dla twojego pupila. Kupując karmę premium dla Twojego szczeniaka, masz pewność, że twój szczeniak otrzyma wysokie poziomy witamin i minerałów oraz białka potrzebne do prawidłowego wzrostu i rozwoju.

Zapewnienie prawidłowego rozwoju szczeniaka jest kluczowe dla jego zdrowia. Dlatego karmę dla szczaniaka można wzbogacić o suplementy i oleje dostępne również na najlepsza-karma.pl.

Suche karmy dla Twojego szczeniaka są dostarczane w różnych formach. Możesz wybrać karmę dla dużych, średnich lub małych ras. Różnią się one wielkością karmy. Karma dla małych ras jest drobniejsza.

Wszystkie te opcje zapewnią twemu szczeniakowi pożywienie pełne wartości odżywczych. Kupując u nas suchą karmę dla Twojego szczeniaka premium, masz pewność, że otrzymasz produkt najwyższej jakości z naturalnymi składnikami odpowiednio dobranymi do potrzeb twojego pupila. Dodatkowo, kupując produkty marki Baltica dla Twojego szczeniaka, wspierasz lokalne firmy i ich pracowników - to doskonałe uczucie!

Jaka jest najlepsza karma dla szczeniaka?

Najlepszą karmą dla szczeniaka jest karma premium, która zawiera wysokiej jakości składniki odżywcze, takie jak mięso, warzywa, witaminy i minerały. Karma premium powinna być dostosowana do wieku i wielkości szczeniaka. Najlepsza karma dla szczeniaka powinna być również wolna od alergenów i zawierać oleje omega-3, aby zapewnić optymalne odżywianie. Karma marki Baltica spełnia wszystkie te wymagania i jest dostępna w naszym sklepie.

Kiedy sucha karma dla szczeniaka?

Suchą karmę dla szczeniaka możemy podawać już od 4 tygodnia życia. Dla najmłodszych szczeniaków przeznaczone są karmy puppy. Są one najczęściej stosowane do 3 miesiąca, a następnie stosowana jest karma junior (nawet do 18 miesiąca). W zależności od wielkości rasy karmy różnią się od siebie, dlatego ważne jest sprawdzić dawkowanie. Na najlepsza-karma.pl wpisując wiek oraz wagę docelowego szczeniaka podpowiadamy, która karma pasuje do podanych parametrów.

Co uczula szczeniaka?

Najczęstszymi alergenami dla szczeniąt są mięso kurcząt, nabiał, jagnięcina, jaja, białka roślinne, takie jak pszenica, kukurydza lub soja, a także barwniki, konserwanty, pestycydy, gluten i substancje poprawiające smak.
Suche karmy dla alergików zwykle określane są jako „karma hipoalergiczna”. Często zawierają białka hydrolizowane, które są mniej alergenne niż białka w pełnych postaciach, a także witaminy i minerały, które są niezbędne do zdrowego rozwoju psa.

  • Motyw