Najlepsza Karma

Czas realizacji zamówień

Każdego dnia kompletujemy, pakujemy i nadajemy Wasze zamówienia. Składając zamówienie w Najlepsza-Karma.pl możesz mieć pewność, że dokładamy wszelkich starań aby kompletne zamówienie dotarło do Twojego pupila jak najszybciej. Zwykle czas wysyłki zamówień nie przekracza 24 godzin (w dni robocze), a zgodnie z naszym regulaminem mamy na to aż 4 dni. W przypadku opóźnienia realizacji zamówień niezwłocznie kontaktujemy się z naszymi klientami.

Na całkowity czas realizacji zamówień ma wpływ kilka elementów:

  1. Czas transferu płatności za zamówienie. Wybierając szybką płatność PayU masz pewność, ze już po kilku minutach od dokonania zapłaty Twoje zamówienie zostanie przekazane do realizacji. Płatność przelewem tradycyjnym zwykle powoduje wydłużony transfer środków na nasz rachunek, czasem nawet do kilkudziesięciu godzin – miej to na uwadze składając zamówienie.
  2. Godzina złożenia zamówienia. Zamówienia złożone do godziny 13:00 staramy się wysłać jeszcze tego samego dnia roboczego.
  3. Czas dostawy deklarowany przez wybranego przewoźnika. Zwykle na polskim rynku transportowym to 24 godziny. Maksymalny czas jaki deklarują współpracujące z nami firmy logistyczne to 2 dni robocze. W przypadku ewentualnych problemów z dostawą służymy pomocą.

Posiadanie aktywnego konta klienta w Najlepsza-Karma.pl ułatwia śledzenie postępów w realizacji zamówień oraz aktualnego statusu Twojej przesyłki.