Najlepsza Karma

O NAS

Najlepsza-Karma to młody, ambitny zespół działający z pasji do zwierząt.

Stawiamy sobie trzy główne cele:

  1. Zaspokojenie potrzeb żywieniowych i zdrowotnych zwierząt domowych. Wierzymy, że zwierzęta domowe zasługują na najlepsze. Dlatego wybieramy wyłącznie sprawdzone produkty i receptury, które zostały stworzone z miłości do zwierząt i na podstawie rzetelnej, eksperckiej wiedzy. Wiemy, że każde zwierzę ma inne potrzeby i wymagania, dlatego oferujemy szeroki wybór produktów (najwyższej jakości karmy, suplementy, oleje, przysmaki, przekąski), aby pomóc w dostosowaniu odpowiedniej diety w zależności od rasy, wieku i aktywności pupila. Posiadamy wyłącznie najwyższej jakości, oryginalne artykuły od znanych producentów, które są bogate w składniki odżywcze, mają naturalny smak i są łatwe do strawienia. Dbamy o to, aby produkty, które oferujemy, były zawsze świeże i zdrowe.
  2. Wdrażanie nowinek technologicznych - jesteśmy miłośnikami nowych technologii. Fascynuje nas coraz szybciej rozwijający się sektor technologii informatycznych. Chcemy nie tylko za nim podążać, lecz być jego twórcami i dzielić się tym. Pierwszym naszym „dzieckiem” jest już udostępniony na stronie sklepu Asystent dawkowania karmy, który pozwala precyzyjnie określić ilość podawanego pupilom pokarmu. Jego pozytywne przyjęcie motywuje nas do dalszych działań, których efekty już wkrótce zobaczycie na platformie. W tym miejscu przepraszamy za ewentualne niedociągnięcia i błędy nowo wprowadzanych narzędzi i prosimy o wyrozumiałość – sklep jest w ciąż w fazie „wieku szczenięcego”.
  3. Promowanie patriotyzmu gospodarczego oraz świadomych decyzji konsumenckich. Wspieramy lokalnych dostawców, którzy nas zaopatrują bo wiemy, że w sposób odpowiedzialny i zrównoważony wykorzystują zasoby globalne. Dajemy szansę na pobudzenie lokalnej gospodarki i wzmocnienie społeczności. Wsparcie lokalnych przedsiębiorstw zapewnienia pracę i poprawia standard życia. Staramy krzewić się te wartości w branży zoologcznej, która w Polsce jest zdominowana przez duże, zagraniczne koncerny. Polsko brzmiąca nazwa sklepu, marki lub produktu nie zawsze kryje za sobą krajowy kapitał. Nie zamykamy się na innych producentów lecz wierzymy głęboko, że udzielone przez nas wsparcie polskim dostawcom odwzajemnią świadomi ekonomicznie konsumenci, szczególnie w tym trudnym gospodarczo okresie.

Pragniemy zadowolenia naszych klientów - radości zwierząt oraz satysfakcji ich właścicieli. Gwarantujemy konsumentom produkty, które zapewnią zdrowie i zadowolenie ich zwierzętom, a jednocześnie są w przystępnych cenach. Chcemy, aby Najlepsza-Karma.pl była nie tylko kolejnym sklepem internetowym oferującym produkty dla zwierząt domowych, ale wręcz miejscem spotkań pasjonatów. Jesteśmy do Waszej dyspozycji służąc radą i pomocą. Wszystkich miłośników zwierząt zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.