Najlepsza Karma

Płatność i dostawa

By dokonać bezpiecznej płatności za swoje zakupy, wybierz preferowaną metodę płatności z dostępnych w podsumowaniu zamówienia:

1. Szybkie Płatności Elektroniczne PayU - Przelew, BLIK, Płatności kartą (Google Pay, Apple Pay i inne) – te metody pozwalają na szybki transfer płatności do sprzedającego, co znacząco przyspiesza realizację zamówienia. Wybierz metodę szybkich płatności elektronicznych PayU i postępuj zgodnie z instrukcjami dostawcy usług płatniczych. W przypadku niepowodzenia szybkiej płatności elektronicznej zawsze możesz ją ponowić klikając w link otrzymany w e-mailu „Potwierdzenie wpłynięcia zamówienia nr …” lub przelewem tradycyjnym na poniższy rachunek sprzedawcy, koniecznie wskazując numer zamówienia, którego dotyczy wpłata.

2. Przelewy24 - Szybkie Płatności Elektroniczne Przelewy24 umożliwiają bezproblemową i bezpieczną realizację transakcji online. Wybierając tę metodę, możesz korzystać z różnorodnych form płatności, takich jak przelewy internetowe, BLIK, czy płatności kartą. Usługa ta gwarantuje szybki transfer środków do sprzedającego, co pozytywnie wpływa na tempo przetwarzania zamówienia. Aby dokonać płatności, wybierz Przelewy24 i postępuj zgodnie z instrukcjami na stronie. W razie problemów z transakcją, masz możliwość jej ponowienia przez link w e-mailu potwierdzającym zamówienie, lub poprzez tradycyjny przelew bankowy, pamiętając o podaniu numeru zamówienia.

Najlepsza Karma płatności

3. Płatność przy odbiorze (pobranie) - Możesz dokonać płatności wyliczoną gotówką, kartą płatniczą lub BLIK-iem bezpośrednio przy odbiorze paczki. Dodatkowa opłata za wybór tej formy płatności wynosi 5zł.

4. Płatność przelewem tradycyjnym - W e-mailu „Potwierdzenie wpłynięcia zamówienia nr …” otrzymasz wszelkie instrukcje jak dokonać tego rodzaju płatności. W tytule przelewu koniecznie podaj numer swojego zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po otrzymaniu wpłaty rozpoczniemy realizację zamówienia. Poniżej znajdziesz dane do wpłat przelewem tradycyjnym:

All4u sp. z o.o.(Najlepsza-Karma.pl)
ul. Szczegów 21, 30-694 Kraków
ING Bank Śląski Spółka Akcyjna
Tytuł przelewu: „Płatność do zamówienia nr …”
Numer rachunku: 52 1050 1445 1000 0090 8068 6216

Dostawa

Poniżej prezentujemy aktualny cennik dostępnych metod wysyłki na terenie Polski. Koszty wysyłki zagranicznej zależą od wagi i rozmiarów paczki. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt.

Inpost DPD Paczkomaty
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA INPOST PACZKOMAT
PŁATNOŚĆ Z GÓRY
INPOST KURIER
PŁATNOŚĆ Z GÓRY
DPD KURIER
PŁATNOŚĆ Z GÓRY
INPOST PACZKOMAT
PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM
INPOST KURIER
PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM
INPOST DPD
PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM
do 149 zł 9,90 zł 12,90 zł 15,90 zł 14,90 zł 20,90 zł 24,90 zł
powyżej 149 zł 0 zł 5 zł 9 zł 5 zł 10 zł 14 zł
do 149 zł
INPOST PACZKOMAT - PŁATNOŚĆ Z GÓRY: 9,90 zł
INPOST KURIER - PŁATNOŚĆ Z GÓRY: 12,90 zł
DPD KURIER - PŁATNOŚĆ Z GÓRY: 15,90 zł
INPOST PACZKOMAT - PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM: 14,90 zł
INPOST KURIER - PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM: 20,90 zł
DPD KURIER - PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM: 24,90 zł
powyżej 149 zł
INPOST PACZKOMAT - PŁATNOŚĆ Z GÓRY: 0 zł
INPOST KURIER - PŁATNOŚĆ Z GÓRY: 5 zł
DPD KURIER - PŁATNOŚĆ Z GÓRY: 9 zł
INPOST PACZKOMAT - PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM: 5 zł
INPOST KURIER - PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM: 10 zł
DPD KURIER - PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM: 14 zł