Najlepsza Karma

Addvena Karma dla Psów: Ultra Premium, Hipoalergiczna, Bezzbożowa

addvena karma
Addvena to producent karm ultra premium dla psów, który tworzy wyjątkowe i hipoalergiczne produkty, dbając o zdrowie i doskonałą kondycję Twojego pupila. Karmy Addvena oparte są na świeżym mięsie jagnięcym, są bezzbożowe, bogate w kwasy tłuszczowe oraz lekkostrawne. Wybierając Addvena, wspierasz środowisko dzięki certyfikowanym i przyjaznym dostawcom.

Zmień sposób wyszukiwania produktów dla swojego Pupila - odkryj moc AI!

Narzędzie wykorzystujące sztuczną inteligencję pomoże Tobie wyszukać odpowiednie produkty 24/7.

Wielkość psa:
Waga karmy:
Rodzaj karmy:
Filtrowanie produktów w kategorii: Karma Addvena

Addvena Karma to pierwsza i jedyna w Polsce marka karmy dla psów, stworzona specjalnie dla klientów polskiego rynku weterynaryjnego. Za jej zastrzeżoną recepturą stoją wybitni polscy autorytety z zakresu dietetyki weterynaryjnej, dzięki czemu Addvena Karma łączy innowacyjną myśl weterynaryjną, najwyższą jakość naturalnych składników i najnowsze osiągnięcia technologiczne w obszarze jakości procesu produkcji.

Unikalna kompozycja naturalnych składników w karmie Addvena dostarcza zwierzęciu pełnego i optymalnego programu żywieniowego, zapewniając jednocześnie doskonałą smakowitość, strawność i przyswajalność. W rezultacie, Addvena Karma to produkt najwyższej jakości, w pełni odpowiadający oczekiwaniom naszych czworonożnych towarzyszy i zasługujący na rekomendacje polskich lekarzy weterynarii.

Zadbaj o zdrowie i samopoczucie swojego pupila, wybierając Addvena Karma - ultra premium pożywienie dla psów, które łączy w sobie unikalne cechy i wyjątkowe zalety. Nasze hipoalergiczne, bezzbożowe formuły Addvena Karma oparte są na 100% świeżym mięsie jagnięcym, co gwarantuje wyjątkową smakowitość i przyswajalność. Nasza karma jest bogata w kwasy tłuszczowe, wspiera stawy, jest lekkostrawna i zdrowa dla kości.

Dodatkowo, karma Addvena jest przyjazna dla środowiska, dzięki wykorzystaniu wyłącznie naturalnych składników pochodzących od certyfikowanych dostawców. Zapewnij swojemu psu najlepsze pożywienie i zobacz, jak jego zdrowie, energia oraz piękno sierści się poprawia. Wybierz Addvena i spraw, aby Twój pies przez długie lata pozostał zdrowy i w doskonałej kondycji. Zamów już teraz!

Co wyróżnia karmy Addvena?

  • Hipoalergiczność
  • Świeże mięso
  • 100% jagnięciny
  • Bezzbożowa formuła
  • Bez mykotoksyn
  • Bogate w kwasy tłuszczowe
  • Wspierające stawy
  • Lekkostrawność
  • Zdrowe dla kości

Jakie są rodzaje karm Addvena dla psów?

Addvena Sensitive - Karma sucha dla psów wrażliwych, odpowiednia dla psów z wrażliwym układem pokarmowym, alergiami lub nietolerancjami pokarmowymi. Hipoalergiczna i bezzbożowa, oparta na świeżym mięsie jagnięcym, wspiera zdrową skórę i lśniącą sierść.

Addvena First Step oraz First Step 20+ - Karma sucha dla szczeniąt, stworzona z myślą o prawidłowym wzroście i rozwoju młodych psów. Zawiera niezbędne składniki odżywcze, takie jak białko, tłuszcze, witaminy i minerały, a także DHA, wspierające rozwój układu nerwowego i wzroku.

Addvena Life oraz Life 20+ - Karma sucha dla dorosłych psów, zapewniająca zrównoważone i zdrowe żywienie. Bezzbożowa i oparta na świeżym mięsie jagnięcym, dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych, aby utrzymać Twój pies w doskonałej kondycji.

Addvena Major oraz Major 20+ - Karma sucha dla starszych psów, specjalnie opracowana z myślą o potrzebach seniorów. Obniżona zawartość kalorii, ale bogata w białko, witaminy, minerały oraz glukozaminę i chondroitynę, wspomaga zdrowie stawów i utrzymanie odpowiedniej masy ciała.

  • Motyw