Najlepsza Karma

PRODUCENCI WSPÓŁPRACUJĄCY

Staramy się, zapewniać zwierzętom zdrowie i radość oraz satysfakcję ich opiekunom. Pragniemy, aby klienci byli zadowoleni z naszych usług i produktów, dlatego wybieramy tylko sprawdzonych producentów i oferujemy asortyment w przystępnych cenach. Jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do szczęścia zwierząt i ich właścicieli współpracując z poniższymi producentami, których lista nie jest jeszcze zamknięta. Jesteśmy również otwarci na rady, polecenia i sugestie ze strony naszych klientów oraz zapraszamy do współpracy producentów marek premium.

Pokusa For Health - prawdziwy raj dla psów i kotów! Wysokiej jakości suplementy, gotowe jedzenie, przysmaki i najwyższej jakości karmy, produkowane z miłości do zwierząt przez polskiego producenta. Wszystkie produkty Pokusa są wzbogacone naturalnymi składnikami, które nie tylko zaspokoją potrzeby smakowe Twojego pupila, ale również wzmocnią jego zdrowie i dobre samopoczucie. Dodatki żywieniowe są proteinowe, bogate w witaminy i minerały, a każdy produkt firmowy posiada certyfikat GMP+ FSA, który zapewnia pełne bezpieczeństwo i świeżość. Pokusa for Health to artykuły najwyższej jakości, dzięki którym Twoje zwierzę będzie dłużej cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Wybierz dogodne dla siebie produkty i zadbaj o zdrowie swojego pupila!

ADDVENA - inicjatywa ta powstała z pomocą naukowej, weterynaryjnej ekspertyzy, dzięki której produkty zapewniają zwierzętom optymalną odpowiedź na jego potrzeby żywieniowe. . Addvena łączy w sobie unikalną kompozycję naturalnych składników, które oprócz dostarczenia zwierzęciu pełnego i optymalnego programu żywieniowego, zapewniają mu jednocześnie doskonałą smakowitość, strawność oraz przyswajalność. W rezultacie, uzyskano najwyższej jakości produkty, w pełni odpowiadające oczekiwaniom naszych czworonożnych towarzyszy i zasługujący na rekomendacje polskich lekarzy weterynarii. Addvena to kompleksowy, bezzbożowy program żywieniowy ultra premium, który w całości oparty jest o wysoką zawartość świeżego mięsa jagnięcego.

Baltica - polska marka karm suchych z najwyższej jakości dziką, polską rybą, pełną zdrowych i wyjątkowych wartości odżywczych. Hypoalergiczne karmy Baltica jakości Super Premium o optymalnym poziomie wysokowartościowego białka, wolne są od ziaren zbóż, glutenu, konserwantów i pestycydów, zapewniają doskonałe samopoczucie psów, szczególnie ras o wyjątkowo wrażliwych przewodach pokarmowych. Baltica to polska marka świadoma ekologicznie, prezentująca wachlarz pełnowartościowych karm i przysmaków, których składniki pozyskiwane są z odpowiedzialnych źródeł morskich.

Holista - marka, której Wszystkim działaniom przyświeca wizja wykorzystania współzależnych działań, w wyniku których można odbudować naturalną harmonię organizmu zwierzęcia. Postanowiono powrócić do natury, wykorzystując zaawansowane metody badań, aby pokazać opiekunom czworonogów w jaki sposób mogą nauczyć się czytać ich potrzeby. Przeanalizowano różne metody żywienia, leczenia i profilaktyki zdrowia i tak narodziła się Holista, idea naturalnej dietoprofilaktyki oraz podejścia behawioralnego. Jesteśmy pewni, że postępując zgodnie z naszą holistyczną ideą możemy odwdzięczyć się zwierzętom za ich bezgraniczną miłość ofiarując im to co dla nich najważniejsze.

  • Motyw