Najlepsza Karma

PRODUCENCI WSPÓŁPRACUJĄCY

Staramy się, zapewniać zwierzętom zdrowie i radość oraz satysfakcję ich opiekunom. Pragniemy, aby klienci byli zadowoleni z naszych usług i produktów, dlatego wybieramy tylko sprawdzonych producentów i oferujemy asortyment w przystępnych cenach. Jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do szczęścia zwierząt i ich właścicieli współpracując z poniższymi producentami, których lista nie jest jeszcze zamknięta. Jesteśmy również otwarci na rady, polecenia i sugestie ze strony naszych klientów oraz zapraszamy do współpracy producentów marek premium.

Pokusa For Health - prawdziwy raj dla psów i kotów! Wysokiej jakości suplementy, gotowe jedzenie, przysmaki i najwyższej jakości karmy, produkowane z miłości do zwierząt przez polskiego producenta. Wszystkie produkty Pokusa są wzbogacone naturalnymi składnikami, które nie tylko zaspokoją potrzeby smakowe Twojego pupila, ale również wzmocnią jego zdrowie i dobre samopoczucie. Dodatki żywieniowe są proteinowe, bogate w witaminy i minerały, a każdy produkt firmowy posiada certyfikat GMP+ FSA, który zapewnia pełne bezpieczeństwo i świeżość. Pokusa for Health to artykuły najwyższej jakości, dzięki którym Twoje zwierzę będzie dłużej cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Wybierz dogodne dla siebie produkty i zadbaj o zdrowie swojego pupila!

ADDVENA - inicjatywa ta powstała z pomocą naukowej, weterynaryjnej ekspertyzy, dzięki której produkty zapewniają zwierzętom optymalną odpowiedź na jego potrzeby żywieniowe. . Addvena łączy w sobie unikalną kompozycję naturalnych składników, które oprócz dostarczenia zwierzęciu pełnego i optymalnego programu żywieniowego, zapewniają mu jednocześnie doskonałą smakowitość, strawność oraz przyswajalność. W rezultacie, uzyskano najwyższej jakości produkty, w pełni odpowiadające oczekiwaniom naszych czworonożnych towarzyszy i zasługujący na rekomendacje polskich lekarzy weterynarii. Addvena to kompleksowy, bezzbożowy program żywieniowy ultra premium, który w całości oparty jest o wysoką zawartość świeżego mięsa jagnięcego.

PERRO - Inicjatywa PERRO wyłoniła się z wieloletniego doświadczenia w hodowli oraz z miłości do zwierząt. Głębokie zrozumienie potrzeb żywieniowych zwierząt, począwszy od krów mlecznych aż po psy, pozwoliło na opracowanie receptur, które idealnie odpowiadają wymaganiom zdrowego żywienia czworonogów. W ofercie PERRO połączono najnowsze trendy żywieniowe z doskonałym designem opakowań, tworząc produkt, który nie tylko spełnia potrzeby żywieniowe, ale też cieszy oko. Dedykacja i dążenie do doskonałości zaowocowały produktem, który w pełni zaspokaja potrzeby żywieniowe różnych ras psów, uwzględniając ich specyfikę i indywidualne potrzeby. PERRO stanowi optymalny wybór, gdzie stosunek jakości do ceny osiąga szczyt swojego znaczenia, oferując jednocześnie produkt ultra premium, bazujący na najwyższej jakości składnikach. Dzięki zgromadzonej wiedzy i zaangażowaniu, PERRO rekomendowany jest dla tych, którzy pragną oferować swoim czworonogom to, co najlepsze. Z PERRO serwuje się w stylu ultra premium!