Najlepsza Karma

RABAT NA KOLEJNE ZAKUPY

To nasz autorski, punktowy program lojalnościowy, który daje Ci możliwość zbierania punktów za zrealizowane zakupy i wymieniania ich na rabaty pieniężne podczas kolejnych zakupów. Program jest dedykowany wszystkim zarejestrowanym użytkownikom NajlepszaKarma.pl, więc jeśli jeszcze nie masz konta w naszym sklepie koniecznie je załóż, aby zyskiwać na zakupach!

Większość oferowanych w sklepie produktów ma przypisaną odpowiednią wartość punktową, która przeliczona na złotówki daje realne rabaty do wykorzystania w kolejnych zakupach. Punkty przyznawane są po dokonaniu transakcji, ich aktualny stan możesz sprawdzić w zakładce „moje konto”, a co najważniejsze udzielone rabaty są automatycznie rozliczane w kolejnych transakcjach – bez konieczności podawania odpowiednich kodów czy aktywacji kuponów. Udzieloną zniżkę widzisz w podsumowaniu kolejnego zamówienia, więc płacisz za produkty mniej niż w regularnej cenie. To się opłaca!

Zakładając konto klienta w Najlesza-Karma.pl:

  1. zbierasz punkty za zrealizowane transakcje
  2. automatycznie wymieniasz punkty na rabaty w kolejnych zakupach
  3. stan aktualnie zebranych punktów widzisz w swoim koncie
  4. masz 365 dni na wykorzystanie zebranych rabatów
  5. punkty możesz łączyć z innymi rabatami oraz promocjami
  6. zyskujesz dostęp do czasowych akcji promocyjnych i dodatkowych zniżek udzielanych tylko zarejestrowanym użytkownikom.

Wypróbuj nasz program lojalnościowy i korzystaj z oferowanych rabatów. Dołącz do naszej społeczności i ciesz się zniżkami przy zakupach za pośrednictwem serwisu www.Najlepsza-Karma.pl!

Dziękujemy, że wraz z swoimi pupilami jesteście z nami!

Tu znajdziesz Regulamin Punktowego Programu Lojalnościowego „Rabat na kolejne zakupy”.