Najlepsza Karma

Baltica - Karma Najwyższej Jakości dla Psów Wyprodukowana w Polsce

karma baltica
Sucha Karma dla psa Baltica to źródło cennych składników odżywczych bez zbóż. Karmy Baltica zawierają najlepsze suszone mięso bogate w proteiny. Wybierając karmę Baltica masz pewności że jest ona zrobiona ze świeżych składników od lokalnych dostawców, przebadanych ryb bez zanieczyszczeń, najwyższej jakości suszonego mięsa bogatego w proteiny. Na dodatek jej produkcja wykonywana jest w systemie HACCP.
  • Podziel karmy i suplementy na 3 kolumny
  • Podziel karmy i suplementy na 4 kolumny
  • Wyświetl w formie listy
Wielkość psa:
Waga karmy:
Rodzaj karmy:
Właściwości karmy:
Filtrowanie produktów w kategorii: Baltica
Niestety, obecnie nie mamy dostępnych produktów Baltica w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi karmami z rybą.

Karma Sucha Pokusa dla szczeniaka z wołowiną i łososiem

Przeznaczenie:
Małe rasy Średnie rasy Duże rasy
Producent: Pokusa
Waga:
Cena
1 kg
niedostępny
3 kg
niedostępny
12 kg
248.99 zł 232.99 zł

Karma Sucha Pokusa cielęcina z łososiem

Przeznaczenie:
Małe rasy Średnie rasy Duże rasy
Producent: Pokusa
Waga:
Cena
1 kg
niedostępny
3 kg
niedostępny
12 kg
239.99 zł 229.99 zł

Karma Sucha Pokusa z Łososiem i Krewetkami

Przeznaczenie:
Małe rasy Średnie rasy Duże rasy
Producent: Pokusa
Waga:
Cena
1 kg
38.99 zł 34.99 zł
3 kg
99.99 zł 79.99 zł
12 kg
328.99 zł 279.99 zł

Zestaw dla Szczeniaka Karma Wołowina z Łososiem Pokusa 12 kg + Kość

Producent: Pokusa
248.89 zł 244.90 zł

Kupując w zestawie oszczędzasz 3,99 zł

Dlaczego Karma Baltica?

Karma Baltica jest wyjątkowo zdrowym i bezpiecznym produktem dla psów dzięki temu, że w jej składzie znajdują się wyłącznie naturalne składniki zapewniające zwierzakom odpowiedni poziom białka, bezglutenowe zboża w postaci ziemniaków oraz wysoka zawartość kwasów omega-3. Dodatkowo, w karmach rybnych Baltica wyeliminowane zostały najczęstsze alergeny, a zastąpiono je wysoko odżywczymi składnikami prozdrowotnymi oraz dodatkami wspierającymi odporność.

Receptura bez zbóż

Do produkcji karmy Baltica wykorzystywane są polskie ziemniaki co pozwoliło na wyeliminowanie zbóż w tym ryżu. To właśnie zboża w tym ryż, pszenica, soja, kukurydza, a także rośliny strączkowe typu groch są najczęstszymi alergenami występującymi w karmach.

Ziemniaki to zdrowy i bezpieczny dla zwierzaka zamiennik ryżu oraz innych zbóż zawierających gluten, na który przeważnie uczulone są psy. Badania opublikowane przez Journal of  Animal Science dowiodły, że skrobia ziemniaczana będąca składnikiem suchych karm zwiększa strawność składników odżywczych zawartych w karmie. Eksperyment potwierdza, że ziemniaki są doskonałym komponentem dietetycznym zbilansowanej psiej diety.

Najlepsze suszone mięso

W karmach Baltica stosowane jest wyłącznie suszone mięso, które jest nawet kilkukrotnie bogatsze w proteiny niż świeże! Dzieje się tak ponieważ podczas produkcji świeże mięso traci nawet 80% wody przez co może stanowić mniejszą część składu podanego na etykiecie. Przy stosowaniu suszonego mięsa masz pewność, że jest go dokładnie tyle ile producent deklaruje na opakowaniu. Jeśli więc na opakowaniu innego producenta niż Baltica znajdziesz podaną wartość świeżego mięsa powinieneś tą wartość podzielić przez 4.

Wysoki poziom białka

Białko to mikroskładnik, który uważany jest za budulec organizmu. Białko występuje przede wszystkim w rybach i mięsie. W suszonych rybach może znajdować się nawet do 75% białka. Dla większości zdrowych psów optymalnym rozwiązaniem żywieniowym jest utrzymanie poziomu 24 -28%, dlatego karmy Baltica oscylują w tym przedziale zawartości białka.

Gdzie kupić karmę Baltica?

Karmę Baltica dla psa najlepiej zamówić przez internet np. w naszym sklepie najlepsza-karma.pl. Znajdziesz tu wszystkie produkty producenta Baltica. Zarówno dla małych, średnich i dużych ras psów.

Czy karma dla psa Baltica jest Hipoalergiczna?

W większości przypadków tak. Karma Baltica nie zawiera zbóż, a w większości swoich produktów również mięs jak kurczak czy wołowina. To one są najczęstszymi alergenami. Większość karm Baltica zawiera ryby, które nie powodują alergii i zawierają bardzo dużo białka.

Podaruj swojemu psu to, co najlepsze - zapisz się do naszego newslettera